altındağ-bosch-servisi

Altındağ Siemens Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Altındağ Siemens servisi 2004 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Altındağ Altındağ Siemens Servisi, 16 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Altındağ Siemens servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Altındağ Siemens servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Altındağ Siemens Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

 


Altındağ Siemens Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

 

  • Aydınlıkevler Siemens Servisi,
  • Hasköy Siemens Servisi
  • Hisar Siemens Servisi
  • İskitler Siemens Servisi


  • Siteler Siemens Servisi
  • Telsizler Siemens Servisi
  • Ulus Siemens Servisi
  • Anafartalar Siemens Servisi


Altındağ semtlerine Siemens Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Altındağ Siemens servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Altındağ Siemens Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Altındağ Siemens beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Altındağ Siemens servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.